Türkçe ( Change )

MondoCarto

Tür: Mantık oyunu
Oyun tipi: Tek & Çok oyunculu
Detay: Hazine avcılığı oyunu

Oyuna Genel Bakış

MondoCarto ÜCRETSİZ, internet tarayıcısı ile oynanan, hazine avı oyunudur. Oyunun amacı çok basittir, hazineyi bulan ilk oyuncu kazanır. Geniş oyun haritasını keşfederken, etkileyici güçlere sahip pek çok büyülü öğeler bulunabilir, ancak aynı zamanda yol boyunca çeşitli tuzaklar da sizi bekliyor olacaktır.

Herkes güçlü bir korsan olabilir ve MondoCarto'nun büyük dünyasını keşfedebilir, ama çok azı bu hain arayış içinde başarılı olacaktır. Yaşınız ne olursa olsun, oyunumuz tüm aile için saf eğlenceyi garanti eden birkaç oyundan biridir.

Oynanış

Oyun haritası, her biri kendi benzersiz görüntüsüne, hazinelerine ve tehlikelere sahip, altı bölüme ayrılmış muhteşem tropik bir adadan oluşur. Oyuncu haritayı keşfeder, ipuçları bulur ve hazine için kazar. MandoCarto korsanlarını dilediklerini seçebilecekleri üç farklı oyun ve haftalık yarışmalar beklemektedir.

Oyun, hareket puanı kavramı üzerine dayanır. Bu her oyuncunun, harita etrafında hareket ettiğinde ve kazdığında harcanan, sınırlı sayıda hareket puanı olduğu anlamına gelir. Oyun türüne bağlı olarak, hareket puanları farklı hızlarda takviye edilir.

Hazine bulma

Oyuncu ada etrafında kazı yaparken, hazine için ipuçları keşfeder. Bu ipuçları hazineyi bulmak ve açmak için gerekli olan özel nesnelere işaret eder. Hazine avcılığına yardım etmesi amacıyla, farklı şekillerde sihirli nesneler de bulunmaktadır.

Harita üzerinde, benzersiz nesneleri oluşturmak için malzemeler de gizlidir. Bu nesneler bir defa bulunduklarında sonsuza kadar tutulurlar ve her türlü oyun için kullanılabilirler. Bunların kendi özelliklerine bağlı olarak, her oyuncuya, her gün özel bonuslar verirler.

Kısa Bilgiler

  • ÜCRETSİZ OYUN, KURULUM GEREKMEZ.
  • Tüm aile için saf eğlence.
  • Geniş oyun haritası.
  • Dinamik ve ilginç oynanabilirlik.
  • Çok oyunculu oynama imkanı.
  • Oyun içerisinde "Hareket Puanı" konsepti.
  • Haftalık yarışma.

Kullanılabilir Diller