Polski ( Change )

MondoFoot

Kategoria: Gra Sportowa
Typ gry: Multiplayer
Szczegóły: Gra w zarządzanie piłką nożną.

Podgląd Gry

MondoFoot jest DARMOWĄ grą przeglądarkową - symulacją zarządzania drużyną piłkarską. Każdy gracz tworzy drużynę piłkarską, znajduje właściwą strategię i gra w wielu pucharach i ligach.

Gra oparta jest na dzisiejszych realiach piłki nożnej ze wszystkimi regułami, zachowaniami zawodników i strategiami, które możesz zobaczyć w najlepszych drużynach. Oprócz zwykłego doświadczenia w zarządzaniu piłki nożnej, MondoFoot dostarcza ekskluzywne elementy fantasyczne, które wprowadzają go na zupełnie nowy poziom.

Gra

Każdy zawodnik w MondoFoot jest reprezentowany jako karta z wieloma umiejętnościami. Grę zaczynasz z 33 kartami, reprezentującymi pełny zespół i sztab . Z nich gracz powinien ułożyć i wybrać najlepszą strategię i konfigurację zespołu.

Piłkarze zwiększają swoje umiejętności z każdym zagranym meczem. Jest możliwa wymiana kart z innymi graczami, kupowanie nowych lub nawet "zatrudnianie" kilku. Gracz może oglądać każdy mecz z przyjaciółmi i modyfikować strategię w połowie meczu.

Wyjątkowe doświadczenie z multiplayer.

Ostatecznym celem w grze jest wygrana w Pucharze Świata. Ale gracz może zarejestrować się w wielu konkursach po drodze. Są to Ligi Krajowe i Puchary Krajowa dla KAŻDEGO kraju na całym świeciePuchary Kontynentalne i dodatkowe pojedynki.

Zwyciężanie w MondoFoot wymaga nie tylko wspaniałej drużyny, ale także myślenia strategicznego i umiejętnego wykorzystywania wszystkich magicznych elementów gry.

MondoFoot umożliwia także rozgrywanie meczów towarzyskich przeciwko innym użytkownikom z całego świata. Gracz może też po prostu rzucić wyzwanie swojemu najlepszemu przyjacielowi, aby przypomnieć sobie stare dobre czasy.

Możemy zaoferować ci tak dużo piłki nożnej, ile tylko potrzebujesz. Obecnie, jest w grze wielu graczym którzy grają ponad 50 meczów dziennie!

Szybkie Fakty

  • DARMOWA GRA, BEZ INSTALACJI.
  • Możliwość gry z mężczyznami, kobietami lub drużynami mieszanymi!
  • Menadżer piłkarski pełny humoru
  • Wyjątkowe wrażenia z gry.
  • Dynamiczny system umiejętności graczy.
  • Możliwość obserwacji meczy na żywo!
  • Unikalne doświadczenie multiplayer
  • Dostępnych jest wiele Lig i Pucharów, jak również możliwości grania przeciwko wielu graczom z całego świata.

Dostępne Języki